Pro veřejnost


Opravdový zájemce o záchranářskou kynologii je v řadách Jihočeské brigády vítán. Absolvuje rok čekatelství, který mu prokáže, je-li tato činnost skutečně taková, jakou očekával.


Každý zájemce o záchranářskou kynologii projde v Jihočeské záchranné brigádě nezávazně prvním rokem čekatelství, který mu naprosto transparentně prokáže, je-li činnost kynologického záchranáře skutečně taková, jak si ji představoval. Pokud získá pocit, že by se v této činnosti mohl najít a smysluplně realizovat, je po roce čekatelství možnost se definitivně rozhodnout. Věk, pohlaví, povolání, vlastnictví psa ani místo bydliště nejsou vázány žádnými omezujícími předpisy.


Jak se stát členem

Záchranářský výcvik není záležitostí nějaké elitní skupinky lidí. Od nových členů ale rozhodně vyžaduje sportovního ducha a výrazný smysl pro týmovou práci.

... více na: Jak se stát členem

Odkazy na stránky

Samostatnými internetovými stránkami disponují samozřejmě nejen všechny záchranné brigády v jednotlivých krajích, ale i střešní organizace v ČR a další spolupracující světové organizace.

... více na: Odkazy na stránky

Jak ke zkouškám

Zkoušky z výkonu záchranných psů již dávno nejsou výhradní doménou pouze členů Svazu záchranných brigád kynologů.

... více na: Jak ke zkouškám

Využití areálu Spáleniště

Výcvikové středisko Svazu záchranných brigád kynologů Spáleniště se za dobu svého působení stalo významným pojmem.

... více na: Využití areálu Spáleniště

Dokumenty

... více na: Dokumenty

Sponzoři JČZBK

Sponzor je pro nás především člověk, který dokáže vidět dopředu. Vážíme si nesmírně všech firem i jednotlivců, kteří nejrůznějšími formami jsou ochotni podporovat záchranářskou činnost.

... více na: Sponzoři

RSS kanály

Dostávejte novinky z webu Jihočeské záchranné brigády kynologů tak rychle, jak je vystavujeme! Automaticky a zdarma vás upozorníme na každý nový článek, akci v kalendáři a aktuálním dění v brigádě.

... více na: RSS kanály